Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, który od wielu lat pracuje z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami w branży energetycznej.

Mamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu różnego rodzaju audytów energetycznych na potrzeby pozyskania dotacji w programach rządowych.

Kadra naszych ekspertów składa się z doświadczonych i wykształconych inżynierów, posiadających wymagane pozwolenia, certyfikaty oraz wpis do ministerialnego rejestru osób uprawnionych do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej oraz audytów energetycznych.

Zamawiając świadectwo charakterystyki energetycznej na naszej stronie, macie Państwo pewność, że każdy dokument będzie sprawdzony przed wysyłką pod kątem jakości i poprawności.

W odpowiedzi na potrzeby rynku oddajemy w Państwa ręce wygodne narzędzie, dzięki któremu w prosty i szybki sposób można zamówić świadectwo charakterystyki energetycznej nieruchomości online – bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dlaczego my?

Prosty i szybki sposób zamówienia świadectwa

Doświadczeni audytorzy wpisani do rejestru osób uprawnionych do wykonywania świadectw ​

Szybka i bezproblemowa realizacja oraz błyskawiczna pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów

Kompleksowa oferta rozwiązań OZE dla Ciebie i Twojej firmy

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Odpowiadamy na wszystkie ważne pytania dzieląc się z naszym doświadczeniem, aby finalnie dopasować rozwiązania i produkty do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych.

W naszej firmie dbamy o kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo najlepszych rozwiązań. Współpraca z największymi dystrybutorami i producentami urządzeń i systemów OZE gwarantuje naszym klientom szeroki wybór nowoczesnych produktów. Wykwalifikowane ekipy montażowe, współpracujące z nami na wyłączność, posiadają wieloletnie doświadczeniem w branży OZE oraz zapewniają stałą i wysoką jakość wykonywanych montaży.

Jesteśmy na bieżąco, stale podnosimy kwalifikacje i wiedzę.

Zamów ofertę pod własne potrzeby!

Chcesz otrzymać ofertę naszych produktów lub usług? Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin i przedstawimy bezpłatną konsultację i wstępny kosztorys.

Zapytaj o ofertę